Novinky‎ > ‎

Sobotní brigáda na Prašivé za námi...

přidáno: 4. 4. 2017 5:01, autor: Dalibor Carbol   [ aktualizováno 4. 4. 2017 5:02 ]
Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří jste přišli pomoci na sobotní brigádu na Prašivé. Udělali jsme kupu práce, bez vás by to šlo hodně ztuha. Teď doufám trochu sprchne ať se to více zazelená a hned to bude veselejší.

Práce kolem startoviště ještě docela bude, mám jasnou představu, jak to má vypadat a musím říct, že díky sobotní brigádě se jsme se té představě hodně přiblížili.

Přípravu, realizaci a údržbu, stejně jako u jiných našich startovišť, financujeme převážně ze zdrojů Beskydské školy létání. Jen cena realizace, nájmů a údržby na 10 let jednoho takto vzniklého startoviště se pohybuje okolo 400.000 Kč. O nákladech dvouleté přípravné části raději psát ani nebudu.

Pokud byste chtěli někdo ještě finančně přispět na výstavbu tohoto nového jižního  startoviště, pošlete příspěvek 500-1000 Kč na účet:  670100-2209122227/6210. Peníze budou použity na platby za odlesnění a roční nájmy.

Pokud byste byli na Prašivé a měli čas třeba při silnějším větru, pomozte prosím vyházet kamení i se spodní části startovačky. Hazejte je na stranu, na místě dobře uvidíte kde.

Děkuji za podporu a přijďte si na Prašivou zalétat. O dalších postupech a o výši finančních příspěvků vás budu informovat.
Dalibor Carbol

Comments